Krah Pipes


Krah Pipesi inimesed soovivad teid südamest tänada, et tegite sõidu, mis muidu oleks olnud pikk ja igav, niivõrd toredaks. Kuna suvepäevad toimusid meil Lõuna-Eestis, siis planeerisime viia töötajad kohale tavabussiga. Õnneks leidsime interveebist teid ja meie reis sai tänu sellele meeleolukam ja kindlasti ka meeldejäävam. Täname bussijuhti, kes vastuvaidlemata täitis kõik meie peatuse soovid (see ei olegi nii enensestmõistetav ) ning täname pardateenindajat, kelle jaoks sõna „EI“ tundus sõnavarast puuduvat.

Kindlasti kohtume taas järgmistel seiklustel!

Priit Uuemaa, omanik

Corle OÜ


 

Globus´i meeskond on super hea ning kõik on väga korrektselt organiseeritud. Globus on parim viis sõbrad kokku koguda ja turvaliselt koju tagasi tuua jättes vahepealsest peost kustumatu mulje.

Margit Kikas, President

EBA (Eesti Baarmenite Assotsiatsioon)


Baarmenid on ju igasuguseid toredaid pidusid teinud ja näinud, aga Globus üllatas ülivõrdes meid kõiki - nii oma ägeda tehnika, innovaatiliste võimaluste kui toreda personaliga.

Eestis toimub mitmeid rahvusvahelisi üritusi, mida Baarmenite Assotsiatsioon korraldab ning tavaline bussisõit meid enam kindlasti ei rahulda - Globus on tõesti PARIM!

SA Innove


Kasutasime peobussi teenust jõuluseminari läbiviimiseks. Tellimine oli lihtne ning suhtlus igati meeldiv, kõigile küsimustele vastati kiirelt ja asjatundlikult. Tore oli, et teenuse osutaja pakkus ka ise erinevaid lahendusi välja. Buss oli samuti kena, hubane ja puhas ning kõigi meie soovidega arvestati. Ka bussisõiduga jäid seminaril osalejad igati rahule – oli meeldiv atmosfäär ja midagi hoopis teistsugust kui tavapärane koosolekuruum.